טיפולי המרפאה
מרפאת השיניים של ד"ר סלוק שמעון מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים: אחד מסוגי הטיפולים הרפואיים החדשניים של המאה ה- 21 הוא השתלות שיניים. טיפול זה הפך להיות בעשורים האחרונים לאחד הטיפולים הפופלריים ביותר, בזכות תפקידו החשוב הן מבחינה ויזואלית ואסתטית והן מבחינה פונקציונלית.
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

אנשים רבים חוששים מטיפולי שיניים. לעתים החרדה הדנטלית, עד כדי כך שאנשים נמנעים לחלוטין להגיע לטיפולים ומזניחים בעיות שיניים קשות, במרפאתו של ד"ר סלוק ניתן לסיים את הטיפולים הדרושים במרוכז, תחת הרדמה מקומית או סדציה (טשטוש). טיפול בהרדמה מלאה מתבצע בבית החולים. חשוב לציין כי המרפאה פועלת באישור משרד הבריאות.

לצורך הטיפול יש לעבור בדיקות וסדרת צילומי רנטגן מקיפה על-ידי רופא השיניים שייועץ אתכם. ואף ייתכן שתדרשו לעבור בדיקות נוספות.

ד"ר סלוק, והצוות המסור והמקצועי שלצדו, מטפלים בהרדמות כלליות אך ורק במסגרת חדר ניתוח בבית חולים בו הוא יוכל להבטיח שקט נפשי למטופל בסביבה המיודעת לכך.

הטיפול המתבצע בחניכיים בשיניים בפה הוא מקיף ואינטנסיבי למשל: ניקוי אבנית, טיפולי שורש, סתימות, הרמת סינוס, הלבנת שיניים, השתלת שיניים, עקירות ועוד טיפולי שיניים רלוונטיים אחרים.

השתלות שיניים וטיפולים משלימים

לעתים, לקראת השתלות שיניים קיים צורך בטיפולים משלימים, למשל השתלת עצם והרמת סינוס. במרפאה מבצעים הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה (או הרמת סינוס זעיר-פולשנית). ניתן לבצע הרמת סינוס בשלב אחד ביחד עם השתלת העצם, או לחלופין בטיפול משולב עם השתלת העצם, לאחר 8 חדשים שבהן נוצרת היקלטות ובנייה של העצם מבצעים את השתלים באזור הזה.
בשנים האחרונות נכנסו שתלים קצרים של חברת בייקון- Bicon המאפשרת לבצע השתלת שיניים בלסת התחתונה ואף במקרים רבים גם השתלת שיניים בלסת העליונה ללא הרמת סינוס או השתלת עצם.
השתלים מספקים פתרון למניעת פרוצדורות כירורגיות מורכבות באופן מקצועי, חדשני, פשוט וחסכוני!

אורתודונטיה

תיקון שיניים ועצמות שמיקומן אינו אידיאלי באמצעות: שינוי מיקום השיניים וריווחן, וכן שינוי מבנה הלסתות והסגר של המטופל. שיניים עקומות קשות לניקוי, ומהוות גורם סיכון לאיבוד שיניים בטרם עת עקב ריקבון, עששת, מחלות ובעיות שונות במסב השן. במצב כזה נהיה על שרירי הלעיסה ועלולים להיגרם כאבי ראש, צוואר, כתפיים וגב ועוד. כמובן שיניים שממוקמות בעמדות הלא נכונות, עלולות לערער את הביטחון העצמי ולגרום לבושה ולמבוכה.

רצוי להתחיל את הטיפול לאחר שכל שיני החלב התחלפו – בסביבות גיל 12 או 13. זוהי גם הזדמנות לטפל במקרים של התפתחות לסתות בצורה לא תקינה, על מנת למנוע סיבוכים בעתיד. עם זאת, חשוב לציין שניתן לבצע יישור שיניים גם בגיל מבוגר יותר באמצעות שיטות חדשניות כמו סמכים שקופים, קשתיות שקופות, סמכים המודבקים בתוך חלל הפה ועוד.

באמצעות טיפול אורתודנטי, שבמהלכו משתמשים במתקנים קבועים ונשלפים בכדי להזיז את השיניים ולאמן את שרירי הלעיסה, ניתן לפתור את הבעיות האלו, ולהעניק פה בריא וחיוך אסתטי. ד"ר שני ראובן – מומחה ליישור שיניים בעל תואר אוניברסיטת תל אביב מבצע טיפולים אורתודנטים באמצעות השיטות המובילות ביותר בתחום.

אורתודנטיה
Call Now Button דילוג לתוכן